Sázkové poradenství zaměřené na vysokou úspěšnost tipů

Borna Čorič vs. Simone Bolelli

06.04.2016 16:30

Dnes opět trochu tenisu. Turnaj v marockém městě Marrákéši se nám přehoupl do svého druhého kola. Grand Prix Hassan II je zařazen do kategorie ATP 250, prize money jsou €450.000 a hraje se na antuce. Borna Čorič (48) je zde třetím nasazeným. O chorvatském mladíkovi jsme již psal často a jeho sportovní výkony často sledujeme a tipujeme. Poslední článek , který jsme zde psali byl z Rotterdamu, kde Chorvat podlehl Gaelu Monfilsovi (18) velmi těsně 1:2 na sety (článek zde). V Indian Wells se Čorič probojoval do třetího kola kde po setech 1:6 a 6:7 podlehl Tomáši Berdychovi (7). V Miami pak Čorič vypadl hned v první kole jen těsně s Uzbekem Istominem (72) 6:4, 5:7 a 5:7.

Simone Bolelli (84) je italský 30 letý hráč, který v této sezóně byl již na 58 místě. Po špatných výkonech kdy v prvních kolech se poroučel z turnaje v Marseille porážkou od Pairea (22), v Dubaji jej vyřadil Bautista-Agut (17), v Miami Fritz (79) si včera připsal své první vítězství od Australian Open, když porazil Japonce Taro Daniela (91).

Slabší výkony na větších turnajích stáli Čoriče pár míst na žebříčku ATP, ale turnaje kategorie 250 mu vyhovují zatím více. Proto dnes Čorič přes Itala postoupí do třetího kola.