Sázkové poradenství zaměřené na vysokou úspěšnost tipů

Carreno-Busta P. (Esp) vs. Istomin D. (Uzb)

19.04.2016 11:00

Španělsko -> Barcelona ATP500

Dnes jsme vybrali pár zajímavých value bets ze španělské Barcelony. Včerejší výsledky v Barceloně skutečně ukázali, že favorit v tenise nic neznamená. Při sledování dnešních dvojic jsme objevili pár zápasů, kde se kurz zdá být neúměrně vysoký. V každém případě se jedná o zápasy, kde pokud vyhraje outsider, pak se vyplatí pojišťovat. Jako první zde máme zápas Pabla Carreno Busty (49), 24 letého domácího hráče, který se již pár let pohybuje v polovině top 100. Na posledním turnaji v Maroku jej vyřadil ve čtvrtfinále Argentinec Delbonis (40).

Jeho soupeřem dnes bude Uzbek Denis Istomin (72), 29 letý hráč, který ve své kariéře byl nejvýše na 33. místě. To bylo v roce 2012 a od té doby se tento hráč pohybuje v top 100. V roce 2015 klesl na 92. Místo, ale od té doby opět stoupá vzhůru rankingem. Na turnaji v Miami porazil Čoriče (41) a ve druhém kole jej vyřadil Andy Murray (2). V Maroku sehrál ve druhém kole souboj právě s Bustou a prohrál 0:2 na sety.

A právě turnaj v Maroku nám naznačil, že zde bychom mohli čekat překvapení. Carreno-Busta sice vyhrál první set 6:3, ale druhý set pak již šel do tiebreaku a Busta v tomto zvítězil jen těšně 7:5. Busta je určitě favoritem, ale v kurzu 4,50 se vyplatí zkusit Istomina.