Sázkové poradenství zaměřené na vysokou úspěšnost tipů

GIF Sundsvall vs Falkenbergs FF

09.05.2016 19:00

Švédsko -> Allsvenskan    FREE ČLÁNEK!!!

Další zápas ze Švédska nám nabízí souboj týmů z opačné strany tabulky. Donácí Sundvall je na šestém místě s 12 body a skóre 10:7. V 7 kolech zatím prohrál pouze jednou a to v druhém zápase sezóny doma s Gefle 1:2, kdy oba góly dostal až po 60 minutě. Od 47. Minuty totiž hráli domácí v 10. Dnes budou domácí téměř kompletní. Sundsvallu bude chybět:

obránce Olsson (4 zápasy, 0 gólů)

Hosté jsou posledním týmem tabulky. V sedmi zápasech získali tři body pouze 1 a to doma proti první Norrkopingu 2:1, jak už to tak bývá v zápasech prvního s posledním. 4 body a celkové skóre 6:16 nejsou dobrou vizitkou. Hosté navíc mají hned několik významných absencí:

obránce Rasmus Sjöstedt (6 zápasů, 0 góly)

obránce Linus Andersson (0 zápasů, 0 gólů)