Sázkové poradenství zaměřené na vysokou úspěšnost tipů

Polsko vs. Nizozemsko

01.06.2016 20:45

Evropa -> Přátelská utkání       FREE ČLÁNEK !!!

Dnešní přátelský zápas mezi těmito soupeři je opět jeden velký otazník. Polsko žije účastí a přípravou na Euro 2016. Robert Lewandowski je plně připraven a zmínil, že hlavním úkolem dnešního dne bude otestovat standardní situace, které má polský národní tým pravděpodobně silnější než Bayern Mnichov.

Nizozemsko zase žije zklamáním z nepostupu. V pátečním přátelském zápase v Irsku Oranjes dominovali v držení míče, ale porazit bojovné Iry na jejich půdě se nepovedlo. Původní plán trenéra Blinda byl přijet do Polska s velmi jinou sestavou, ale nakonec včera uvedl, že základní jedenáctka sice několik změn dozná, ale zhruba pouze 3-4.

Poláci budou chtít zápas strhnout v úvodních fázích na svou stranu a tak můžeme opět čekat i dva góly v prvním poločase, ale jen těžko by se dalo uvěřit, že pojedou na 110% celých 90 minut. A také, že by Nizozemci neuspěli ve dvou zápasech za sebou. Kdo chce riskovat, může zkusit si zahrát remízu. Naše volba je neprohra hostů.