Sázkové poradenství zaměřené na vysokou úspěšnost tipů

WS Wanderers vs. Brisbane Roar

24.04.2016 09:00

Austrálie - > A-League

A máme zde druhé semifinále australské A-League. Inu k těmto zápasům se píší analýzy jen těžko. Jediné co hraje pro z posledních týdnů WS Wanderers je to, že měli o týden delší odpočinek, protože skončili v základní části o skóre druzí právě před Roar. Oba týmy jsou dnes bez absencí a tři střetnutí v základní části dopadli o něco lépe pro Roar. Dnes se však mažou veškeré statistiky a naposledy, když se týmy setkaly v Sydney, zvítězili Wanderers před vánoci 2:1. V březnovém zápase v Brisbane pak měli navíc domácí Roar 3:2. Roar se do dnešního semifinále prokousali přes domácí výhru nad Melbourne Victory minulý pátek 15. dubna. Vítězství 2:1 pro Roar zařídili až McKay góle v 88. minutě a Broich gólem v 90.+3. minutě.

Dnes tedy volíme opět vítězství domácích.